koneser-house.pl

Blog tematyczny o ogrodzie i wnętrzach

Wnętrza

Stół dębowy – wybierz odpowiedni do swojej jadalni

Stół dębowy – wybierz odpowiedni do swojej jadalni

Stół to najważniejszy element wyposażenia w jadalni. Często określany jest on jako serce domu lub mieszkania. To w jego obrębie w wielu przypadkach toczy się życie domowników. Codzienne wspólne posiłki sprawiają, że takie meble stają się wręcz sentymentalne. Warto więc wybrać model stołu, który spełni wszystkie oczekiwania i potrzeby użytkowników. Rozmieszczenie, wielkość i rodzaj blatu może całkowicie odmienić charakter pomieszczenia, a wykorzystanie odpowiedniego naturalnego surowca, nada jadalni ciepła i klasy. 

Zastanów się nad tym, jakiego stołu potrzebujesz i który model najtrafniej podkreśli styl mieszkania. Marzysz o pięknej, dębowej konstrukcji, która będzie zachwycała wyglądem przez długie lata? Poznaj zalety stołów dębowych z Arpio Leder i zapoznaj się z ofertą sklepu.

Dąb jako najbardziej ceniony surowiec dla stołu do jadalni

Najpopularniejszym wyborem są stoły drewniane, które nadają jadalni niepowtarzalny i subtelny charakter. Delikatnie zaakcentowane elementy natury sprawiają, że pomieszczenie (niezależnie czy króluje w nim styl nowoczesny, glamour, czy niezawodna klasyka), staje się bardziej przytulne i tajemnicze. Drewno dębu jest bardzo wdzięcznym i najczęściej wykorzystywanym w meblarstwie naturalnym surowcem. 

Od lat stoły dębowe są najbardziej cenione przez konsumentów. Uznawane są one za wiekowe i trwałe, cieszą się ogromną popularnością wśród konsumentów ceniących sobie te atrybuty.

Stoły dębowe są bardzo eleganckie – świetnie czują się w każdym wnętrzu i w każdej kolorystyce. Jest to więc idealna inwestycja dla osób, które lubią wprowadzać drobne zmiany, a zarazem cenią sobie jakość i wytrzymałość produktów. Wejdź na Arpioleder.pl i sprawdź dostępne produkty. Zyskaj pewność najwyższej jakości produktu i przekonaj się, że stoły dębowe do jadalni mogą odczarować wnętrze każdego domu.

stół

Stół dębowy od Arpio Leder – elegancja i wdzięk zamknięta w drewnie

Obecnie szczególnie doceniane są te modele, na których widać naturalne wzory słojów czy sęków drewna. To sprawia, że każdy stół jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju – ciekawe, nieszablonowe wzory oraz niezwykła wytrzymałość stołu podczas codziennej eksploatacji sprawia, że dąb coraz bardziej zyskuje na wartości. Ich uniwersalność sprawia, że doskonale uzupełniają wszystkie wnętrza. Co ciekawe, z czasem drewno dębu wręcz szlachetnieje, stopniowo nabierając głębokiego koloru – dąb staje się ciemniejszy, intensywniejszy w barwie. 

Arpio Leder – sklep meblowy prestiżowych marek

Arpio Leder jest wyłącznym dystrybutorem i przedstawicielem znanych i cenionych na całym świecie włoskich producentów mebli. Współpraca z firmami tj.: Cattelan Italia, Calia Italia, Nicoletti, Bonaldo, Nicoline, Calligaris, czy Pianca oraz aktywność na rynku meblarskim zaowocowała  świadomością oraz biegłością w obrębie pojawiania się nowych trendów architektonicznych – w Arpio Leder znajdziesz najnowsze projekty. Firma oferuje bogaty wybór mebli, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu podejściu do konsumenta.

Udostępnij