koneser-house.pl

Blog tematyczny o ogrodzie i wnętrzach

Dom

Lampy Venti – piękne lampy do Twojego wnętrza.

Lampy Venti – piękne lampy do Twojego wnętrza.

Stylowy, odpowiadający aktualnym trendom lub nawiązujący do minionych epok wystrój wnętrza wymaga właściwego rodzaju oświetlenia. Szczęśliwie dzięki firmie Venti można wybierać spośród niezwykle zróżnicowanego asortymentu lamp, które mogą wzbogacić każde pomieszczenie, zarówno w prywatnym domu, jak i w hotelu, placówce pożytku publicznego czy obiekcie sakralnym.

Lampy Venti jest przedsiębiorstwem o ponad trzydziestoletniej historii. Nieustannie rozwija się i poszerza asortyment, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, ale też by odpowiadać na aktualne trendy mieszkaniowe. Sprzedaż lamp odbywa się nie tylko w kraju, ale też na rynkach zagranicznych – Venti eksportuje do Czech, na Słowację, na Litwę, Łotwę, do Estonii. Obok dystrybucji tradycyjnej Venti korzysta także z kanałów wirtualnych, co znacznie usprawnia także komunikację z klientami.

Asortyment na każdą okazję

Oferta Venti obejmuje liczne modele lamp sufitowych, kinkietów, plafonier, lamp kuchennych, biurkowych, lamp LED czy lamp modelowych. Flagowym produktem firmy są klasyczne, niezwykle eleganckie żyrandole kryształowe. Są one idealnym uzupełnieniem dla świątyń, sal bankietowych, halli hotelowych czy prywatnych rezydencji. Obok stylu firma Venti kładzie również nacisk na energooszczędność, dlatego wiele z lamp wyposażonych jest w żarówki LED. Nowoczesne modele plafonier sufitowych czy naściennych wyróżniają się również możliwością regulowania natężenia oraz kolorystyki padającego światła. Sterowanie odbywa się nie tylko przy pomocy pilota, ale i – idąc z duchem nowoczesności – przy wykorzystaniu specjalnych aplikacji na urządzenia mobilne.

Profesjonalne podejście do sprzedaży

Sklep internetowy sklepu Venti został tak zaprojektowany, by szybko znaleźć lampy z danej kategorii. Oczywiście to, czy lampa kuchenna rzeczywiście będzie zdobiła wnętrze kuchni zależy tylko od użytkowników – a Venti swoje powodzenie na kolejnych rynkach oświetleniowych zawdzięcza nie tylko dzięki szerokiemu wyborowi produktów, a także indywidualnemu podejściu do klientów. Pomocna obsługa zawsze służy rzecz jasna radą – także w stacjonarnym salonie Venti.

Salon Venti mieści się w Mazańcowicach koło Bielska – Białej, tam też znajduje się stała ekspozycja produktów. Można na żywo przekonać się, który z modeli lampy sufitowej, stojącej, kinkietu czy plafoniery najbardziej odpowiada ostatecznej wizji wystroju. W przypadku, gdy nawet w tak szerokim asortymencie nie ma egzemplarza, który spełnia oczekiwania – projektanci z firmy Venti mają w zanadrzu usługę indywidualnego projektu.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij