koneser-house.pl

Blog tematyczny o ogrodzie i wnętrzach

Porady

Solidnie wykonany dach na domach

Solidnie wykonany dach na domach

Dach to bardzo ważny element. Jego założenie to tak naprawdę nieformalne zakończenie jednego z etapów budowy. Trzeba przyznać, że tak naprawdę dla wielu inwestorów oznacza to tyle, że do końca budowy jest bliżej, niż mogłoby się to na początku wydawać. Położenie dachu należy potraktować z należytą uwagą. Tak, aby mieć pewność, że jego konstrukcja bez żadnych zarzutów będzie znajdowała się nad głową wszystkich domowników.

Blachodachówka na dachu

Wśród wielu materiałów, jakie mogą znaleźć się na samej górze, jest blachodachówka. Sprawiają one niekiedy złudzenie optyczne. Tzn. niektórzy biorą je za tradycyjne dachówki. Jednak różnią się one materiałem wykonania. Blachodachówka wykonywana jest najczęściej blachy stalowej lub aluminiowej. Te najlepsze produkty z tej kategorii posiadają dodatkowe wzmocnienia pod postacią dwustronnego cynkowania czy też powleczenia kilkoma warstwami lakieru. Wśród najważniejszych zalet można wymienić odporność na działanie wody i wilgoci, korozję, promieniowanie słoneczne oraz uszkodzenia wywołane czynnikami zewnętrznymi. Duża ilość osób poleca sobie ten materiał ze względu na łatwość w ułożeniu. Są w stanie z nim poradzić sobie także osoby, które na co dzień nie zajmują się wykonaniem prac dekarskich.

Dachówki bitumiczne

Materiał, który uważany jest za jedną z najbardziej uniwersalnych propozycji. Dedykowane są one w szczególności dla osób, które chcą zrealizować śmiałe projekty. Polecane są one również tym inwestorom, którzy przy ich pomocy chcą być pewni tego, że zyskają ciekawe efekty estetyczne. Do wyboru są różne rodzaje tego pokrycia dachowego. Można wykorzystać papy termozgrzewalne, wykorzystywane na budynkach gospodarczych/przemysłowych. Do budynków mieszkalnych wybiera się z kolei gonty lub dachówki bitumiczne, gdzie do czynienia ma się z dachami płaskim lub pod skosem. Za każdym razem tego typu materiały sprawdzą się doskonale.

Fachowe wykonanie dachu

Firma Dach Serwis oferuje różne dachy. Ich oferta usługowa jest bardzo szeroka, więc warto wejść na stronę http://dachserwis.com/. To właśnie u nich można zamówić:

  • więźby dachowe,
  • prace dekarskie,
  • naprawy dachów,
  • demontaż i utylizację eternitu,
  • bezpłatną wycenę,
  • fachowe doradztwo.

Dach Serwis cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Tym bardziej więc warto im zaufać, jeżeli ktoś chce być pewny tego, że cała konstrukcja nie będzie miała nic do zarzucenia. Osoby mające wątpliwości, które są całkiem normalną sprawą, mogą osobiście skontaktować się z przedstawicielami firmy.

 

Udostępnij