koneser-house.pl

Blog tematyczny o ogrodzie i wnętrzach

Dom

Robot sprzątający Xiaomi Mi Vacuum Mop Essential – najwyższy poziom czystości

Robot sprzątający Xiaomi Mi Vacuum Mop Essential – najwyższy poziom czystości

Czy wiesz, że sprzątanie mieszkania może odbywać się podczas Twojej nieobecności? Nie mówimy o zatrudnieniu pomocy domowej, ale zakupie nowoczesnego robota sprzątającego! Poznaj funkcje Xiaomi Mi Vacuum Mop Essential i ciesz się idealnie czystą podłogą. Podpowiemy Ci, na co warto zwrócić uwagę przed zakupem i czym wyróżnia się właśnie ten model.

Jak działa robot sprzątający?

Głównym zadaniem odkurzacza jest usuwanie kurzu i innych zanieczyszczeń z podłóg w całym mieszkaniu. Model Xiaomi Mi Vacuum Mop Essential dzięki wbudowanemu akumulatorowi może pracować nieprzerwanie 90 minut. Jeżeli w trakcie odkurzania akumulator wyczerpie się, urządzenie samodzielnie udaje się do stacji dokującej i rozpoczyna ładowanie. Po tym czasie kontynuuje sprzątanie w miejscu, w którym poprzednio zakończył pracę. Robot sprzątający Xiaomi Mi Vacuum Mop Essential jest odkurzaczem hybrydowym, który dodatkowo czyści podłogi na mokro. To urządzenie sterowane zdalnie za pomocą aplikacji, co podnosi komfort jego użytkowania. Dzięki temu możesz odkurzyć i zmyć podłogę będąc w pracy czy na spacerze!

Komu przyda się robot sprzątający?

Pracę robota sprzątającego szczególnie docenią rodzice małych dzieci, przy których utrzymanie nienagannego porządku staje się wyzwaniem. Na zakup chętnie decydują się też właściciele zwierząt domowych, ponieważ sprzęt dobrze radzi sobie z pozostawioną sierścią. To urządzenie, który polecamy każdemu, kto chce zachować czystość w domu i uniknąć codziennego ręcznego oczyszczania podłóg. Odkurzacz z funkcją mycia radzi sobie z różnymi rodzajami powierzchni i zabrudzeń, ponieważ dostosowuje do nich odpowiednią moc ssania.

Czym wyróżnia się odkurzacz z funkcją mycia Xiaomi?

Robot sprzątający Xiaomi Mi Vacuum Mop Essential ma wskaźnik napełnienia worka i naładowania baterii, dzięki czemu łatwiej będzie Ci monitorować jego pracę. Został wyposażony w zbiornik z trzema poziomami zużycia wody oraz filtry, które wpływają na wysoką skuteczność pochłaniania zanieczyszczeń. W urządzeniu znajdziesz aż trzy różne filtry, czyli:

• filtr nylonowy, odfiltrowujący duże cząstki,

• filtr bawełniany, zatrzymujący kurz,

• oraz filtr HEPA, który chroni silnik i wpływa na dłuższą żywotność urządzenia.

Robot został zaprojektowany w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić Ci sprzątanie. Dobrze radzi sobie z orientacją w przestrzeni i zapamiętuje układ pomieszczeń. Planuje trasę i skutecznie omija przeszkody. Producent zadbał o wyposażenie go w czujniki, dzięki którym urządzenie jest bezpieczne (np. nie spada ze schodów, ponieważ wyczuwa brak podłoża). Dzięki połączeniu z aplikacją możesz zaplanować ścieżkę pracy odkurzacza i skonfigurować mapę pomieszczenia nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu. Poza funkcjonalnościami zwróć uwagę także na minimalistyczny design urządzenia, który pasuje do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu.

Praktyczne dodatki, które oferuje producent

Decydując się na zakup robota sprzątającego, sprawdź, jakie funkcjonalne akcesoria znajdują się w zestawie. Wraz z odkurzaczem Xiaomi Mi Vacuum Mop Essential dostępnym w Neonet znajdziesz stację dokującą i

kabel zasilający. Za pomocą dołączonej szczotki bocznej robot może wyczyścić boczne krawędzie ścian i dotrzeć w narożniki oraz trudno dostępne miejsca. W podstawowym wyposażeniu znajdziesz także adapter przeznaczony do czyszczenia szczotki. Odkurzacz ma duży zbiornik, dzięki czemu nie musisz często go opróżniać.

Czy robot sprzątający Xiaomi Mi Vacuum Mop Essential jest właśnie dla Ciebie?

Zakup zdalnie sterowanego odkurzacza z funkcją mycia jeszcze do niedawna był rozwiązaniem, na który decydowali się nieliczni. Jednak atrakcyjna cena, użytkowość i dostępność dodatkowych funkcji sprawia, że robot sprzątający sprawdza się w coraz większej liczbie mieszkań. Xiaomi Mi Vacuum Mop Essential to dobry wybór dla każdego, kto chce ograniczyć czas przeznaczony na sprzątanie.

Udostępnij