Bramy garażowe


Bramy garażowe są ważnym elementem wykończenia budynku. Każda brama powinna być bezpieczna, solidna, funkcjonalna, niezawodna, bezawaryjna i dopasowana do elewacji budynku. Jeśli chodzi o bramy garażowe poznań jest miastem, w którym znajdziemy ogromną liczbę przedsiębiorstw oferujących ich sprzedaż oraz montaż.
W ofercie wyróżniamy trzy podstawowe rodzaje bram: segmentowe, uchylne i rolowane.
Bramy segmentowe obecnie to najczęściej stosowane zamknięcie garażu. Otwierają się pionowo, co pozawala zaoszczędzić miejsce przed, jak i wewnątrz pomieszczenia garażowego. Można je stosować bez względu na to, jaki kształt otworu posiada garaż.
Bramy uchylne są bardzo praktycznym rozwiązaniem wjazdu do garażu. Tego rodzaju wybór nadaje się do domków jednorodzinnych oraz w garażach zbiorczych w budynkach wielorodzinnych.
Bramy rolowane zapewniają maksimum ilości miejsca na parkowanie przed garażem, jak i w środku. Tego typu zamknięcie pozostawia wolny sufit, dzięki czemu może on być dodatkowo wykorzystany. Bramy rolowane wykonane z aluminium cechują się bardzo dużą odpornością na korozję.
Bramy garażowe Poznań oferuje w wersjach obsługiwanych ręcznie oraz z bardzo popularnym systemem napędowym otwieranym i zamykanym za pomocą pilota.

Zobacz Okna PCV Poznań.